Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2016-2017 н.р.
  • Реєстрація

30 червня в святково прибраній актовій залі училища відбулося урочисте вручення дипломів випускникам нашого навчального закладу. 93 випускники, які навчалься за інтегрованими професіями продавець продовольчих та непродовольчих товарів,  кухар, кондитер та офіціант, бармен отримали диплом кваліфікованого робітника.

27 червня. Вперше  в історії  навчального закладу у поточному навчальному році здійснювалася підготовка робітників високого рівня кваліфікації кращих у досягненнях учнів на базі повної загальної середньої освіти з професії офіціант 5 розряду.

23 червня в актовій залі відбувся звіт директора нашого училища Кощака Віктора Йосиповича про діяльність за 2016-2017 навчальний рік. У своєму виступі Віктор Йосипович детально проаналізував проведену роботу з удосконалення роботи ввіреного йому навчального закладу.

22 червня. В училищі розпочалася Державна кваліфікаційна атестація. У майстернях та лабораторіях училища першими виконують кваліфікаційні пробні роботи учні з професії кухар п’ятого розряду. 

19 червня відбулося спільне засідання методичних комісій торгового і кулінарного профілів. На порядку денному розглядалося питання про виконання плану роботи методичних комісій, навчальних планів і програм за 2016-2017 н. р. та обговорювалися проекти планів роботи на наступний навчальний рік.

Один день із життя виробничої практики наших учнів на підприємствах торгівлі та громадського харчування.

25 травня в нашому навчальному закладі пройшла щорічна виставка «Панорама методичних знахідок», яка відобразила результативність методичної роботи в училищі.

15 травня відбулося спільне засідання методичних комісій торгового і кулінарного профілів. На порядку денному розглядалися питання проходження виробничого навчання на виробництві учнями І курсу, затвердження переліку кваліфікаційних пробних робіт, завдань  іспитів для державної та поетапної кваліфікаційної атестації.

26 квітня. Згідно з графіком навчального процесу в групах першого курсу розпочалася Державна кваліфікаційна (поетапна) атестація на присвоєння третього кваліфікаційного розряду з професій кухар та кондитер.

26 квітня в навчальному закладі відбулася виховна година з нагоди  31-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності.

21 квітня. Педагогічні працівники нашого училища з професії кондитер взяли участь у роботі семінару-практикуму з вивчення сучасних виробничих технологій кондитерського виробництва, який проводився в рамках короткострокового підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти».

20 квітня. Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, учні нашого училища Ступак Леонора та Незбайло Ольга взяли участь у ІІ етапі конкурсу, який проводився на базі ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти».

20 квітня Ужгородський міський центр зайнятості разом з Управлінням освіти Ужгородської міської ради та Управлінням освіти і науки Закарпатської ОДА проводив інформаційно-просвітницький захід для учнівської молоді «Ярмарок кар’єри – Будуй кар’єру в Україні”.

7 квітня. Наш навчальний заклад взяв активну участь у проведенні обласного етапу Третього фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», який відбувся на пл. Народній в Ужгороді.

03 квітня. Колектив Ужгородського ВПУ торгівлі та технологій харчування активно долучився до загальноміської толоки. Спільними зусиллями учні і працівники протягом 30-31 березня та 01 квітня прибирали територію училища та навчальні приміщення.

Хто Online

Зараз 33 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Капушанська, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 647178; +380974405527

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122)64-71-88 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua