Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2015-2016 н.р.
  • Реєстрація

21 червня за ініціативи департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації відбулася урочиста подія для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, професійно-технічних навчальних закладів. За особливі досягнення у навчанні та зразкову поведінку, особисту участь у громадському житті відзначено кращих із них. У заході також взяли участь заступники директорів професійно-технічних навчальних закладів, працівники департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
З вітальним словом до пристутніх звернулася директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Іванівна Сопкова, яка наголосила, що з метою підтримки та піклування про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, поліпшення їх становища, формування позитивної мотивації на майбутнє учнівської молоді, реалізації їхніх сподівань і надій на подальше зростання у суспільстві сьогодні будуть вручені мобільні телефони.
Загалом 34 випускники ПТНЗ області у 2016 році із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, рекомендовані професійно-технічними навчальними закладами та комісією департаменту за рейтинговими показниками, отримали мобільні телефони торгівельної марки „Apple” моделі „іPhone 5S i 5C”.
Мобільні телефони учням разом з директором департаменту освіти і науки облдержадміністрації вручила Руслана Натуркач, начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

 

Коментарії

Хто Online

Зараз 46 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів