Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2015-2016 н.р.
  • Реєстрація

16 червня відбулося відзначення закарпатців освітньої галузі, які за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків – 2016» на тему «Формування критичного мислення особистості в навчально-виховному процесі», проведеного видавництвом «Шкільний світ» за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Профспілки працівників освіти й науки України, здобули упевнену перемогу.
Нагороду (диплом за ІІ місце) особисто від генерального директора видавництва «Шкільний світ» Марини Мосієнко отримав Кучерявий Євгеній Іванович, викладач нашого навчального закладу, за методичну розробку уроку теоретичного навчання з дисципліни «Основи права» із застосуванням нетрадиційних форм навчання – уроку-гри у вигляді судового слідства.
Також зауважимо, що це не перша перемога Євгена Кучерявого: у 2014 році як заступник директора училища він здобув диплом за І місце у ХІІІ Всеукраїнському огляді-конкурсі «Панорама творчих уроків – 2014» за кращий сценарій виховного заходу національно-патріотичного спрямування.
Щиро вітаємо переможця, бажаємо йому й надалі підвищувати свій фаховий рівень, удосконалювати педагогічну майстерність та щедро ділитися своїми напрацюваннями на освітянській ниві з колегами як Закарпаття, так і України.

Коментарії

Хто Online

Зараз 45 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів