Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2015-2016 н.р.
  • Реєстрація

08 червня. На базі Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету відбулось засідання науково-методичної комісії з професій торгівлі, сфери послуг, харчової промисловості та туристичної діяльності науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, на якій було розглянуто електронні підручники з предмета "Товарознавство непродовольчих товарів", кваліфікація 3, 4 розряди з професії продавець непродовольчих товарів. Електронні підручники на засіданні презентувала Куштан Галина Василівна, керівник творчої групи зі створення електронного підручника, заступник директора з навчально-виробничої роботи нашого училища. Під час виступу ознайомила присутніх зі структурою, змістом та наповненням підручників, які знаходяться на веб-ресурсі (режим доступу: http://comexpert.ues.by/ - 3 розряд, http://comexpert-2.ues.by/ - 4 розряд). Підручники розроблені творчою групою відповідно до Державного стандарту професійно-технічної освіти (ДСПТО 5220.OG.52.00 – 2014) у складі: викладачі предмета та методист нашого училища, викладач Державного навчального закладу "Мукачівський центр професійно-технічної освіти", методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області та кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, технічний директор товариства "Універсальний освітній простір "Акцент"".
Професійність творчої групи відмітили присутні на засіданні рецензенти: викладачі Київського вищого комерційного училища. Комісією схвалено електронні засоби навчального призначення з предмета "Товарознавство непродовольчих товарів" до використання у професійно-технічних навчальних закладах України (Протокол № 14 від 08.06.2016 р.).
Вітаємо творчу групу із завершенням роботи над підручниками та схвальною оцінкою Міністерства освіти і науки України. Бажаємо нових творчих успіхів!

Коментарії

Хто Online

Зараз 45 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів