Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2015-2016 н.р.
  • Реєстрація

29 квітня. З давніх-давен українські господині на Великдень пекли та прикрашали паски. Існує багато традицій не тільки з випікання пасок, але і з їх прикрашання. У кухні-лабораторії училища майстер-клас з приготування елементів прикрашання паски показали учні групи №1 другого курсу з професії кухар під керівництвом майстрів виробничого навчання Барч О.І., Назаренко О.В. та викладача Галас Н.П. Спочатку учні місили, формували та випікали вироби, а потім приступили до не менш важливого етапу приготування паски: оздоблення її різними елементами. На Закарпатті традиційно прикрашають паски прісним тістом: колосками, квітами, листками, гронами винограду, пташками тощо. До цієї святкової випічки завжди ставилися з великою повагою та увагою. Ця святкова здоба мала бути не тільки смачною, але і обов'язково гарною.
Кожна прикраса з тіста на пасці має своє певне тлумачення. Коси символізують достаток, добробут, родину. Голуби з тіста - мир, Святий Дух. Незаміжнім дівчатам на пасках робили двох голубів, щоб були в парі. Дубові листочки означають чоловічу силу та міцність. Квіти, зокрема троянди (ружі), - жіночу вроду. Жайворонки, закручені вісімкою, - працьовитість, молодість. Колоски - ріст, здоров'я, родючість.

Коментарії

Хто Online

Зараз 46 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів