Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2015-2016 н.р.
  • Реєстрація

27 квітня. Саме з весною приходить у кожну українську хату найголовніше свято православних християн - Великдень. Великдень - це родинне свято, на якому збирається вся сім’я за святковим столом. Так само було і на нашій відкритій виховній годині «Свята пасха йде до хати, будемо Великдень справляти», на якій зібралися всі учні і педагоги училища.
Свято Пасхи неможливо уявити без пасхального хліба. Господині в цей час печуть особливий хліб – паску на згадку про Христові слова: «Я є Хліб життя». Ці паски є найбільшою окрасою та поживою великоднього столу.
Спекти добру паску вважалося найважливішою подією на Великдень. З веселим настроєм, чистими і світлими думками учні групи кухар, кондитер №1 другого курсу під керівництвом майстра в/н О. Назаренко змогли напекти гарних та смачних пасок різних форм та з різними начинками.
Ведучі свята ознайромили присутніх зі звичаями, яких потрібно дотримуватися, коли господиня починає пекти паску. Вони цікаво розповідали про останній тиждень перед Великоднем, коли кожен день має своє призначення: в який день потрібно прибирати, в який - розмальовувати писанки тощо. Окрасою свята була дівчина-писанка, яка поділилася історією появи писанок та особливостями писанкарства.
На завершення учні відтворили правила розговіння після Великого посту, яке завжди розпочинається з крашанки, символу Великодня. Господар і господиня нашого свята пригощали присутніх у залі шматочками паски, і промовляли: «Ви наші гості, прийшли до нас на свято, і не можете піти з нашої хати, не попробувавши смачних пасок».

Коментарії

Хто Online

Зараз 98 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів