Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2015-2016 н.р.
  • Реєстрація

26 квітня 1986 рік… Ця дата чорними літерами назавжди записана в історії України і всього людства. Минуло 30 років, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей, вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.
В актовій залі нашого навчального закладу проведено урок пам’яті «Чорні дзвони Чорнобиля: 30 літ української трагедії». Учні групи офіціант, бармен першого курсу в своїх виступах озвучили незаперечний факт, що Чорнобиль – це не просто радіація, зона, тисячі хворих людей, Чорнобиль – це національне лихо.
Розпочався урок пам’яті демонстрацією фільма про останні часи четвертого реактора, на мультимедійному екрані перед присутніми постали герої Чорнобиля – молоді хлопці, які першими прибули на місце аварії, і там віддали своє життя. Славних героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.
Про неоціненну роботу людей у білих халатах, які надавали ліквідаторам першу медичну допомогу, розповів працівник училища Молнар Юрій Йосипович, який у 1987 році працював водієм автомобіля швидкої допомоги у зоні відчуження.
Зі словами вдячності звернулася до ліквідаторів аварії голова Закарпатської обласної профспілкової організації працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Сваричевська Г.І., яка разом з Профспілковою організацією педагогів училища нагородила грошовою премією Молнара Ю.Й., а також учнів, чиї батьки в 1986-1987 роках віддавали своє здоров’я та зусилля на ліквідацію страшних наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Схвилювала серця присутніх майстерно виконана пісня ученицею ІІ курсу Кушнір Тетяною про біль Чорнобиля. Останні слова ведучих були звернені до вічної теми, що ми повинні разом пройти досить довгий і складний шлях пошуку розв’язання тих глобальних проблем, які поставив перед людством Чорнобиль, інакше ця трагедія довічно тяжітиме над нашим спільним майбутнім.
До присутніх у залі звернувся також директор училища Кощак В.Й. «Чорнобильська катастрофа має точну дату початку – 26 квітня, але, на жаль, ніхто не знає дати її завершення. Наслідки тих подій ми відчуваємо і сьогодні. Ми низько вклоняємось перед тими людьми, які брали участь у ліквідації наслідків цієї трагедії ризикуючи власним здоров’ям та життям. Шануємо та пам’ятаємо подвиг тих, хто загинув», - зазначив він.

Коментарії

Хто Online

Зараз 92 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів