Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2015-2016 н.р.
  • Реєстрація

29 лютого. В актовій залі нашого навчального закладу пройшла літературно-музична композиція «Вона жива і буде вічно жити...», присвячена 145 річниці від дня народження великої дочки України – Лесі Українки.
Це ніжне і дзвінке ім'я належить до найвеличніших імен нашого народу, вона стала окрасою і гордістю української нації, її слово звучало як гарячий поклик до бою за волю і людські права. Леся Українка жила і творила для світлого майбутнього нашої України.
Вірші, поезії, пісні, спогади про її життєвий і творчий шлях доносили до присутніх у залі учні наших навчальних груп першого курсу. Розпочалося свято приємною грою на фортепіано, одна з учениць постала перед присутніми в образі Лесі Українки, яка зі сцени говорила словами видатної письменниці. Завершилася композиція піснею Наталії Май «Україночка» у виконанні учениці Кушнір Тетяни.
Будуть відходити віки, будуть приходити віки, а вічне увійде у вічність, не так у бронзу чи мармур, як в очі людські, в надії людей, бо допоки живе надія – живий і народ. Леся Українка безсмертна, як безсмертний народ.

Коментарії

Хто Online

Зараз 85 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів