Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

Згідно з навчальними планами та програмами, графіка навчального процесу та укладених договорів з підприємствами учні нашого навчального закладу проходять виробничу практику на підприємствах громадського харчування та торгівлі. Вони навчаються самостійно на робочих місцях виконувати операції технологічного процесу з виготовлення кондитерських виробів (тістечок, тортів, печива), кулінарних виробів (страв, закусок, десертів), враховуючи програму навчання та особливості асортименту кожного ресторану, кондитерського цеху, кафе.
На підприємствах торгівлі (супермаркетах) учні самостійно реалізують, розфасовують та упаковують продовольчі товари, надають консультацію з продажу електротоварів, взуття, жіночого та чоловічого одягу.
Учні групи офіціант, бармен беруть участь у кейтеринговому обслуговуванні, обслуговуванні бенкетів, бенкетів-фуршетів та в повсякденному обслуговуванні.

Коментарії

Хто Online

Зараз 48 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів