Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

 

22 жовтня у рамках Європейського тижня місцевої демократії в Ужгородському ВПУ ТТХ проводиться цикл ознайомчих лекцій на тему «Європейська інтеграція України: що це таке?». У заходах приймають участь заступник директора з навчально-виховної роботи Євгеній Кучерявий та юрисконсульт училища Тетяна Маркович. Основна мета лекцій - більш детально розповісти сучасній молоді про євроінтеграційні процеси, що проходять в нашій державі. Учні також мають можливість ознайомитися з історією створення Європейського Союзу, його державним устроєм, структурою та основними інститутами.
Крім того, 20 жовтня відбулася зустріч учнів другого курсу училища з кандидатом політологічних наук, доцентом кафедри міжнародних відносин УжНУ Павлом Білаком на тему «Угода про асоціацію України та ЄС: політичні та економічні аспекти». Діалог видався жвавим: учні задавили велику кількість запитань, також показали, що володіють хорошими знаннями з даної проблеми і переймаються питанням євроінтеграції України до європейської спільноти.

Коментарії

Хто Online

Зараз 145 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua