Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

 

    16 жовтня в актовій залі училища відбувся захід «УВАГА! Надзвичайна ситуація» за участі фахівців Управління державної служби з надзвичайних ситуацій. Основною метою заходу стало створення умов для забезпечення безпеки усіх учасників навчально-виховного процесу; поглиблення знань учнів щодо поводження у надзвичайних ситуаціях; формування та розвиток в учнівської молоді високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативності. Головні завдання заходу: забезпечення вдосконалення учнями та педколективом теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій; практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.
    Лекторій було організовано за трьома розділами: 1. зустріч з піротехнічною групою, спеціалісти якої ознайомили учнів з видами вибухових пристроїв, окреслили механізм дій на випадок виявлення предметів, схожих на вибухові; 2. пожежна безпека: продемонстровано відеофільм виникнення пожежі, порядок дій, використання первинних протипожежних засобів; 3. послідовність надання першої долікарської допомоги: на спеціальному манекені учні мали змогу перевірити свої практичні знання щодо непрямого масажу серця, штучного дихання та накладання гумового джгуту та випадок кровотечі.

Коментарії

Хто Online

Зараз 145 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua