Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини 2014-2015 н.р.
  • Реєстрація

 

09 жовтня на базі нашого навчального закладу відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників із професій продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів на тему: „Підвищення якості професійної підготовки продавців у сучасних умовах".
   Захід розпочався з проведення семінару-практикуму на тему: „Підвищення якості професійної підготовки продавців в умовах сучасної лабораторії техніки та механізації торговельних розрахунків"викладачем Гриценко Е.Е., на якому присутні ознайомилися з сучасним технологічним обладнанням, що використовується при проведенні уроків теоретичного навчання у новоствореній лабораторії училища.
    Методист Нежур В.С. поділилася досвідом роботи зі створення електронної бази комплексно-методичного забезпечення з професії та наголосила на актуальності такого підходу.
Пріоритетним під час заходу стало обговорення напрацювань зі створення електронного підручника з професії продавець непродовольчих товарів, яке проходило у формі круглого столу. Своїм досвідом ділилися викладач спецдисциплін ДНЗ Мукачівського центру ПТО Федор В.Ф. та викладачі предмету «Товарознавство непродовольчих товарів» нашого училища Кияк Н.О. та Микула Н.І. 
    До роботи секції долучилися методисти НМЦ ПТО в Закарпатській області Слюсарєва О.В, Войченко Л.П., Палош Н.М., що сприяло більш ефективній її роботі та конструктивному діалогові між учасниками.

Коментарії

Хто Online

Зараз 149 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua