Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2013-2014 н.р.
  • Реєстрація

20 червня на базі нашого училища проходив науково-практичний семінар з питань створення електронних підручників на платформі Profua.info, яку організувала і провела лабораторія підручникотворення Інституту ПТО НАПН України спільно з НМЦ ПТО Закарпатської області. В заході брали участь творчі групи трьох навчальних закладів області - Ужгородського ВПУ торгівлі та технологій харчування, ДНЗ Мукачівський центр ПТО та ВПУ№3 м. Мукачева, які вже мають певний досвід роботи в цьому напрямку. Однак, під час семінару у присутніх виникало багато запитань, пов’язаних із організаційними та технічними питаннями щодо створення електронних підручників.
Всі учасники семінару зійшлися на тому, що в професійно-технічній освіті все більшої актуальності набуває питання створення підручників нового покоління за галузевим напрямом підготовки за професіями майбутніх кваліфікованих робітників, тому роботу над їх створенням доцільно продовжувати надалі і поширювати її серед педагогів інших ПТНЗ області.

Коментарії

Хто Online

Зараз 20 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів