Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2013-2014 н.р.
  • Реєстрація

23 червня в навчальному закладі розпочалася державна кваліфікаційна атестація з професії кухар. Першими виконували кваліфікаційні пробні роботи учні групи кухар-кондитер № 1, ІІ курс (майстер в/н Назаренко О.В.), кухар-кондитер №2, ІІ курс (майстер в\н Комарницька Р.Ф.), кухар-кондитер №3, ІІ курс (майстри в\н Яценко Н.П., Бігунець Я.В.), кухар-кондитер №4, ІІ курс (майстри в\н Іванік О.М., Бедзіля В.М.) Учні продемонстрували відмінні вміння і навички під час приготування страв з риби, м’яса, птиці, холодних страв та закусок, десертів складного приготування.
Учні, які проходили виробничу практику в ресторанах, таких як «Черчель», «Дольче», «Валило», показали креативність в оформленні і подачі страв (декор з сиру, декор з шоколаду), свої знання і вміння в авторському напрямку кулінарії «фьюжн», приготували,крім страв згідно з завданнями кваліфікаційних пробних робіт, авторські страви «Страва від шефа» - "лосось з раратуєм", "ражнічі", "стратічелла з персиками", "салат з баклажанів та телятини на грилі", "салат на грилі під медово гірчичним соусом" та інші.
Рішенням державної кваліфікаційної комісії учням присвоєно V розряд кухара, а групам №3,4 кухар IV розряду.

 

Коментарії

Хто Online

Зараз 35 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів