Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Новини 2013-2014 н.р.
  • Реєстрація

21 серпня на базі  нашого училища в рамках серпневої конференції відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Закарпатської області.

18-20 серпня в навчальному закладі розпочато конкурсний відбір абітурієнтів

27 червня в святково прибраній актовій залі училища відбулося урочисте вручення дипломів випускникам нашого навчального закладу.

26 червня відбувся іспит з предметів професійно-теоретичної підготовки проведений в групі №1 з професії офіціант. Завдання включали питання з предметів «Організація обслуговування в ресторанах», «Кулінарна характеристика страв», «Санітарія та гігієна», «Технологічне обладнання», інші.

26 червня в групі прод\пром №1 І курс проведено кваліфікаційну пробну роботу з професії продавець непродовольчих товарів, ІІІ розряду.

25 червня відбулася пробна кваліфікаційна робота з виробничого навчання у групі офіціант , бармен І курс.

25 червня завершилась державна кваліфікаційна атестація пробною кваліфікаційною роботою в групі прод\пром №1 ІІ курс з професії продавець продовольчих товарів.

24 червня відбулися збори трудового колективу навчального закладу, на яких було заслухано звіт директора училища Кощака Віктора Йосиповича.

23 червня в навчальному закладі розпочалася державна кваліфікаційна атестація з професії кухар.

20 червня на базі нашого училища проходив науково-практичний семінар з питань створення електронних підручників на платформі Profua.info, яку організувала і провела лабораторія підручникотворення Інституту ПТО НАПН України спільно з НМЦ ПТО Закарпатської області.

17 червня кваліфікаційними пробними роботами розпочалася поетапна атестація в групах кухар,кондитер І курсу.

02 червня  розпочала роботу приймальна комісія училища з набору на навчання в 2014 - 2015 навчальному році.

27 - 30 травня на базі ДНЗ «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» проведився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією «Кухар».

22 травня відбулося засідання круглого столу педагогічного колективу училища з питань формування електронної бази педагогічних напрацювань.

20 травня відбулися засідання методичних комісій торгового і кулінарного профілів училища. Про роботу педагогів з впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес у поточному навчальному році звітували голови методкомісій Барч О.І. та Махлинець М.І.

19 травня в читальному залі бібліотеки училища була організована та проведена виставка книг «Музеї рідного краю», присвячена Міжнародному дню музеїв. Не кожен українець знайомий з цим святом, хоча воно засновано ще в 1977 році на засіданні Міжнародної ради музеїв з ініціативи радянської делегації.

16 травня завершилася робота педагогічного колективу з формування збірки кращих методичних напрацювань педагогічних працівників, розроблених у 2013 - 2014 навчальному році.

12 травня. З нагоди 69-ї річниці перемоги над нацизмом в Європі, вшанування пам’яті полеглих воїнів та жертв Великої Вітчизняної війні, учні училища поклали квіти до Вічного вогню та до могили невідомого солдата.

Хто Online

Зараз один гість і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Про нас

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

(03122) 2-56-95 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua

 

Зворотній зв'язок
Максимум 1000 символів