Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Новини
  • Реєстрація

15 вересня. Отримавши книги кулінарного експерта Євгена Клопотенка «Зваблення їжею з українським смаком» та «Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати»,  бібліотекар  закладу Мусієнко З.Л. провела презентацію цих книг, в яких представлено багато рецептів для дорослих і дітей.

08 вересня голова учнівської профспілкової організації нашого закладу Мусієнко З.Л. ознайомила учнів-першокурсників з діяльністю профспілкової організації працівників та підприємців торгівлі, громадського харчування та сфери послуг України і її Статутом.

06 вересня в перший понеділок місяця згідно плану роботи училища було проведено заняття школи молодого педагога.

02 вересня. Розпочався новий навчальний рік. Для учнів-першокурсників було організовано відвідування бібліотеки нашого навчального закладу, під час якого учні виявили бажання записатися до бібліотеки, ознайомитися з її фондом, новинками навчальної літератури, графіком роботи, правилами користування та обов’язками читача.

1 вересня в училищі відбулося свято День знань. На урочистій лінійці були присутні учні училища, педагогічний колектив, батьки учнів.

Хто Online

Зараз 105 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua