Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Новини
  • Реєстрація

24 січня  відповідно до графіка проведення І етапу атестаційної експертизи навчального закладу з метою перевірки і оцінки якості знань учні виконували теоретичні комплексні кваліфікаційні завдання

22 січня, в Україні відзначають День Соборності і Свободи.Це свято відзначається щороку у день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

20 січня. Згідно з графіком навчального просецу, з метою виконання навчальних планів та програм, учні навчальних груп І та ІІ курсів проходять виробничу практику на підприємствах торгівлі та громадського харчування відповідно до укладених договорів, з дотриманням протиепідемічних заходів.

17 січня згідно плану роботи проведено спільне засідання методичних комісій торгового і кулінарного профілю.

10 січня проведено чергове заняття школи молодого педагога. Слухачів школи - молодих майстрів в/н було ознайомлено з порядком проведення аналізу уроку  виробничого навчання та складання плану уроку з використанням проєктних технологій.

10 січня розпочалися курси підвищення кваліфікації при Хмельницькому НМЦ ПТО. Відповідно до замовлення на 2022 рік викладачі училища Назаренко О.В., Онікіна А.А., Шталовські М.В., Прокопишина М.М., Стерчо Г.В  упродовж тижня братимуть участь в он-лайн – заняттях.

05 січня  проведено педагогічні читання за тематикою «Інформаційно – комунікаційна компетентність педагога».

04 січня  2022 року Новий рік для педагогічного колективу розпочався засіданням педагогічної ради  з порядком денним про підсумки навчально- виробничої, виховної та методичної роботи за І семестр та завдання на ІІ семестр 2021 -2022 н.р.

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

16 грудня. Триває виробнича практика слухачів училища, які навчаються за програмою перепідготовки дорослого населення з професії кухар.

10 грудня  вже доброю традицією стало проведення виставки гурткової роботи напередодні свята Миколая та новорічно-різдвяних свят.

      30 листопада в спортивному залі нашого навчального закладу відбулися змагання з настільного тенісу.

29.11.2021 р. Сьогодні, коли від початку голодомору минуло 89 років, ми не маємо права забувати народне слово правди. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безневинно замучених людей і застерегти від повторення страшних  помилок.

25 листопада 2021 року наш навчальний заклад відзначив 75-річний ювілей з часу свого заснування. З нагоди цього свята в актовій залі відбувся святковий концерт «Українська пісня об’єднує нас».

25 листопада відбувся конкурс фахової майстерності на кращого продавця продовольчих товарів серед учнів групи  продавців І курсу.

Хто Online

Зараз 19 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Учням та батькам

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Перемоги, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 656451

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122) 2-94-59 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua