Головна

Новини

Абітурієнту

Виховна робота

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Новини
  • Реєстрація

01 грудня на базі навчально - практичного центру майстром в/н Барч О.І. проведено виробниче навчання у групі кухар, кондитер №1 ІІ курсу як продовження дослідження автентичної української кухні з приміненням фюжн – кухні.

30 листопада молодий майстер в/н  (слухач школи молодого педагога) Назаренко Анжеліка Андрісівна провела майстер-клас на тему «Приготування брускетів з різними начинками».

30 листопада акцію «Допоможемо фронту» започаткували  учні групи продавців І та ІІ курсів ( майстри в/н Кузьма Н.В. та Трельо О.Л.).

29 листопада учні групи кухар, кондитер №1 ІІ курс (майстер в/н Барч О.І.) і викладачі Галас Н.П. та Іванік О.М. провели кулінарний конкурс «Кодекс холодних закусок».

28 листопада на базі навчально- практичного центру  розпочався «Тиждень конкурсів».

24 листопада майстром в/н  Яценко Н.П. на базі навчально – практичного центру проведено майстер – клас на тему «Інноваційні методи і прийоми формування виробів із дріжджового тіста» для учнів групи кухар – кондитер №3 І курсу.

21 листопада проведено директорську контрольну роботу в групі продавців продовольчих та непродовольчих товарів І курсу з предмета «Організація та технологія торговельних процесів» (викладач Махлинець М.І.).

Сьогодні, 21 листопада, українці відзначають державне свято – День гідності та свободи

21 листопада відбулося спільне засідання методичних комісій кулінарного і торгового профілів.

15 листопада продовжується написання директорських контрольних робіт в групах учнів І- х курсів.

14 листопада розпочався заключний етап курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти за дистанційною формою навчання.

11 листопада з метою виявлення рівня навчальних досягнень учнів, вивчення та визначення якості проведення навчальної роботи педагогічними працівниками проводиться написання директорських контрольних робіт в групах учнів І- х курсів.

09-10 листопада в спортивному залі училища відбувся третій вид спартакіади училища 2021-2022 н.р. з волейболу серед навчальних груп 1-2 кусів.

 09 листопада продовжується подорож у дивовижний світ обраної професії.

09 листопада День української писемності та мови

Хто Online

Зараз 40 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Виховна робота

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Капушанська, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 647178; +380974405527

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122)64-71-88 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua