Головна

Новини

Абітурієнту

Виховна робота

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

Питання-відповіді
  • Реєстрація

Чи приймаються на навчання абітурієнти, які вже отримали освіту за державним замовленням в іншому навчальному закладі?
Абітурієнти, які вже мають первинну професійну підготовку за державним замовленням, приймаються на навчання тільки за контрактною формою.

Якщо я вступатиму до навчального закладу за направленням, чи можу розраховувати на зарахування до училища поза конкурсом?
У разі наявності цільового направлення на навчання особи, які вступають до навчального закладу, можуть розраховувати на першочергове зарахування, а поза конкурсом, при позитивних результатах співбесіди, зараховуються:
· діти-сироти діти та діти, позбавлені батьківського піклування;
· діти, які не мають медичних протипоказань за обраною професією;
· особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право.

Чи надає училище учням гуртожиток?
Наш навчальний заклад не має гуртожитку, тому забезпечити учнів доступним житлом не в змозі.

Чи призначається учням стипендія?
Всі учні, зараховані на навчання до училища за державним замовленням, забезпечуються мінімальною ординарною академічною стипендією в розмірі 490 грн. (станом на 01.06.2019 р.) протягом І семестру. За підсумками І семестру учням призначається стипендія в залежності від показників їх успішності. Учні, які навчаються на відмінно, отримують підвищену стипендію в розмірі на 45,5% більше. Розмір соціальної степендії для учнів з числа дітей-сиріт - 1180грн. на місяць.

Чи отримують учні стипендію під час проходження практики?
На час проходження виробничої практики стипендіат зберігає право на отримання стипендії.

Я проживаю в селі, яке має статус гірського. Чи можу я розраховувати на доплату до стипендії?
Особам, які постійно проживають на території населеного пункту, якому надано статус гірського, виплачується додатково стипендія у розмірі 20 % звичайної академічної стипендії.
При поступленні особи, які мають право на пільги, відповідно до чинного законодавства України та правил прийому до училища, пред'являють відповідний документ в оригіналі.

Чи направляються учні після закінчення навчання на роботу?
Випускники училища разом з дипломами кваліфікованого робітника отримують і направлення на перше робоче місце на підприємства торгівлі та громадського харчування міста та області.

Як організоване дозвілля учнів училища?
В училищі працюють гуртки технічної творчості, художньої самодіяльності та спортивні секції. Учні мають нагоду брати участь у конкурсах професійної майстерності, заходах, які присвячені визначним дата та подіям. Для учнів організовуються спартакіади, естафети, Дні здоров’я. Традиційними є екскурсії в музеї Ужгорода, відвідання Закарпатського драматичного театру та поїздки на святкову новорічну ялинку до столиці.

Як проходить практика учнів?
Виробнича практика учнів здійснюється після теоретичного навчання, починаючи з першого курсу. Учні у відповідності до укладених договорів направляються на підприємства, де під контролем керівників практики виконують певні види робіт згідно з навчальною програмою, за що отримують заробітну плату. 50% зароблених учнем коштів підприємство направляє на рахунок училища для його статутної діяльності.

Чи потрібно ЗНО для вступу?
Учні зараховуються за результатами співбесіди, враховується середній бал атестата.

Коментарії

Хто Online

Зараз 23 гостів і немає жодного зареєстрованого користувача на сайті

Головна

Новини

Абітурієнту

Виховна робота

Випускникам та роботодавцям

У пошуку удосконалення

Навчально-практичний центр

Центр професійної кар'єри

        

Зв'яжись з нами

Адреса, реквізити:

88015, м.Ужгород, вул. Капушанська, 142

Контактні дані:

Зміна номеру телефона приймальні: (0312) 647178; +380974405527

(0312) 656451 (приймальна директора),

т/ф: (0312)656451(директор),

(03122)64-71-88 (бухгалтерія)

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. www.vputth.uzhgorod.ua